top of page

Громадська організація 

"Екологічна та правова безпека громад"

EALSOC

EALSOC – неприбуткова та некомерційна організація, яка має на меті докласти зусиль для створення безпечного середовища для цивільного населення. 

У першу чергу, ми переймаємося за права та інтереси груп цивільного населення, які опинились у різних життєвих ситуаціях, намагаючись допомогти або позитивно сприяти ним настільки, наскільки це можливо. Для досягнення таких цілей ми реалізуємо наші правозахисні, інформаційні, методичні, гуманітарні та благодійні програми. 

Бюджет EALSOC складається за рахунок членських внесків та пожертв, донорських внесків та грантів, інвестицій та безоплатно переданих матеріальних цінностей, та грунтується на принципах прозорості. EALSOC не отримує фінансування від жодних бюджетних програм, політичних партій. 
Ми проводимо персональні тренінги, консультації та правові дослідження за напрямком створення дієвої моделі соціально-адміністративної взаємодії громадянського суспільства та цивільного населення з органами влади для покращення навколишнього середовища. Наша постійна взаємодія провадиться як з фізичними особами, так й громадськими організаціями, благодійними фондами.

З початку проведення реформи децентралізації в Україні органи центральної влади передають повноваження регіонам та місцевим громадам. Завдання реформи місцевого самоврядування –  це створення такої спроможної громади, яка здатна вирішувати питання місцевого значення. Громада стала ключовою фігурою, яка самостійно визначає свої пріоритети у безпеці, екологічній сфері, роботі у сфері охорони та реалізації прав жителів, а також іншій діяльності, спрямованої на створення безпечного середовища на своїй території.

Люди можуть мати різні погляди на ситуації, але це не повинно бути приводом для суперечок, а навпаки - бути стимулом для згуртованості та спільного подолання поточних проблем. Всі розуміють, що згуртованість та активна позиція людей підвищує здатність протистояти негативним явищам. Не тільки, коли вже щось сталось, але й мати змогу самостійно завчасно приймати рішення стосовно підвищення безпеки та якості життя в громадах. 

Безпека - це поняття, яке охоплює всі аспекти життя людини. Досить часто рівень безпеки асоціюють лише зі станом криміногенної ситуації, проте існує безліч інших можливих загроз: екологічні проблеми та негативне екологічне середовище, відсутність доступу до якісної питної води, незаконні порубки лісу, корупційні ризики, бездіяльність відповідальних осіб та органів влади. Навіть не говорячи за інші жахливі загрози життю та здоров’ю, як військові агресії, екстремізм, тероризм, тощо.  

Безпечне середовище - це фундаментальне право кожної людини, оскільки це є важливою складовою для її добробуту та якості життя, створення міцних соціальних зв’язків, сімейних відносин, соціально-економічного розвитку та набуття культурної спадщини

bottom of page